Další strany
po volbách do poslanecké sněmovny

.

Členové strany byli ve volbách do poslanecké sněmovny na kandidátkách KSČM (0 poslanců)

Tys dopadla, levice! (7.11.2017) : Jiří Málek obšírně komentuje, co znamenaly letošní parlamentní volby pro (nejen) českou (radikální) levici. Co se vlastně na levici a ve společnosti děje a hlavně co s tím? 

 Tisková zpráva z XIV. sjezdu SDS

Vydáno dne 26. 11. 2017 (275 přečtení)
V sobotu se v Praze konal řádný XIV. sjezd Strany demokratického socialismu (SDS). Vedle delegátů SDS se ho zúčastnila řada hostů z občanských a politických iniciativ, ale např. i místopředseda ÚV KSČM Jiří Dolejš.

 Začátek byl nenápadný

Vydáno dne 30. 12. 2017 (34 přečtení)
V roce 2018 si připomeneme 50. výročí událostí Pražského jara. Na našich stránkách dostupné články, soudobé dokumenty a další materiály o tomtom období (zejména jsou dostupné na "starém webu") bychom rádi průběžně doplňovali o další, méně známé a méně připomínané.

Jedním z takových materiálů je bezesporu oficiální zpráva o historickém "lednovém plénu", kterou přinášíme dnes. Soudobý čtenář se musí dosti namáhat, aby "mezi řádky" vyčetl informaci o přelomovém charakteru tohoto jednání, jako pamětník ale mohu se vzpomínkou na své rodiče říci, že v tom tehdy byli čtenáři dost trénovaní. (jh)

Zpráva o zasedání ústředního výboru Komunistické strany Československa a spousta odkazů na související články

Výsledek voleb 2017 do Poslanecké sněmovny:
18556 hlasů, tj. 0,36% (0 poslanců)

Takhle skončil leader František Ringo Čech - Web - Ringo Čech - Shut Up (1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii)

Výsledek voleb 2017 do Poslanecké sněmovny: 368347 hlasů, tj. 7,27% (15 poslanců)

ČSSD se považuje za levicovou stranu. Ve skutečnosti vždy obratně dokáže přelétávat z leva do prava a někdy při přeletu mine i střed, protože je s.r.o. = strana reálně oportunistická

Na základě svolení autora (Karla Machovce) uveřejňuji pro širší potřebu na svém blogu, protože daný text považuji za dosud nejlepší analýzu toho, co se stalo v ČSSD (a s ČSSD). 
Volby do Poslanecké sněmovny 2017 - část 1
Volby do Poslanecké sněmovny 2017 - část 2
Volby do Poslanecké sněmovny 2017 - část 3

Volby do Poslanecké sněmovny 2017 - část 4
Volby do Poslanecké sněmovny 2017 - část 5